GO BACK
    TO MENU

    Sesja nad morzem

    Paulina & Piotr

     

    Sesja nad morzem Pauliny i Piotra odbyła się w dzielnicy Gdyni – Orłowie. Ostatnia moja przygoda nad morzem, tudzież oceanem miała miejsce podczas sesji na Islandii, którą możecie zobaczyć TU. No, a wracając do Polski – miejsce te słynie z pięknej plaży i niesamowitego klifu, który niestety osunął się częściowo w lutym tego roku lecz magię tego miejsca nie tworzy tylko wspomniany przedtem klif. Znajduje się tu piękna plaża, a także molo które w naszym odczuciu jest ładniejsze, a przede wszystkim bardziej kameralne od tego w Sopocie. No i jeszcze coś zrobiło na nas wrażenie, a zobaczycie to na ostatnich zdjęciach z naszej sesji ;) Do pomysłu Pauliny by sesja odbyła się właśnie tutaj podszedłem z nieskrywanym entuzjazmem.

    Ostatni raz nad polskim morzem byłem na zielonej szkole XX lat temu więc prócz parawaningu znanego z serwisów internetowych nie miałem pojęcia jak to tutaj wygląda. Akurat trafiliśmy na załamanie pogody, i z sesją wstrzeliliśmy się na tyle idealnie, że gdy wsiedliśmy po wszystkim do auta znów spadła ulewa. Deszcz nie był dla nas przeszkodą, obawialiśmy się jedynie tłumów więc wstaliśmy wcześnie rano (na nasze nieszczęście…). Prócz paru miejscowych na spacerach z psem reszta pewnie dochodziła do siebie po poprzedniej nocy ;) No i co ja mogę powiedzieć, praca z takimi ludzmi jak Paulina i Piotr to czysta przyjemność. Nie dość, że świetnie spędzony czas podczas sesji to i wspólne polowanie na turystów ćwicząc fotografię uliczną mogliśmy odhaczyć.

    No cóż, by już nie przeciągać zapraszam Was na materiał który dla Was przygotowałem ;) Jeśli ominął Was reportaż ze ślubu Pauliny i Piotra zapraszam TU.

     

    Miejsce: Orłowo

    Suknia: Madonna

    Garnitur: Hugo Boss

     

    klif w orlowie polskie klify sesja nad morzem baltyckim sesja nad polskim morzem molo w gdyni orlowo sesja nad morzem

    piękna sesja, świetnie wykorzystałeś miejsce. Brawo!

    Dziękuję Michał za miłe słowa! :)

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *